Rekordowe wygrane w zakładach Fortuna

Rekordowe wygrane w zakładach Fortuna

Pewien szczęśliwiec w ciągu jednego dnia wygrał w zakładach Fortuny ponad 2 miliony złotych. Do tej pory to rekordowa kwota wygranej u legalnych bukmacherów w Polsce!

Bukmacher Fortuna posiada najwyższy limit wygranych na jednym kuponie wynoszący 601 tysięcy złotych. Co to oznacza? To że stawiając kupon możesz tak dobrać mecze i stawkę, że maksymalna wygrana nie może przekroczyć 601 tysięcy zł. Tak wysoka kwota służy wielkim zwycięstwom.

W poniższym artykule prezentujemy kupony, dzięki którym gracze Fortuny wzbogacili się o naprawdę wielkie pieniądze.

#1 Wygrana: ponad 2,5 mln złotych

W maju 2019 roku jeden z klientów Fortuny zagrał 4 kupony za łączną stawkę niemal 70 tysięcy złotych. Na każdym z kuponów znajdowało się od 10 do 12 spotkań – w wielu przypadkach mecze i typy się powtarzały.

Typer obstawiał liczbę goli ponad 1.5 i 2.5 oraz zakłady z podwójną szansą. Najniższy kurs wyniósł 1.28 a najwyższy 2.00, co pokazuje, że typowane wyniki były dość prawdopodobne, bo kursy nie powalały swoją wysokością. Każdy tak przygotowany kupon dawał graczowi ewentualną wygraną rzędu 600 tysięcy zł.

Łącznie dzięki czterem trafionym kuponom gracz Fortuny zainkasował około 2,5 mln złotych. Jako pierwszy o całej sprawie poinformował CEO zakładów Fortuny, Konrad Komarczuk za pośrednictwem Twittera.

Co ciekawe, kupony zostały zawarte przez mobilną wersję Fortuny.

Zobacz, jakie typy dały tak wielką wygraną:

1 kupon wygranej
1. kupon wygranej
2. kupon wygranej
2. kupon wygranej
3. kupon wygranej
3. kupon wygranej
4. kupon wygranej
4. kupon wygranej

#2 Wygrana: pół miliona w jeden wieczór

Ten sam gracz, który wcześniej wygrał 2.5 mln złotych następnego dnia postawił kolejny kupon na mało prawdopodobne zdarzenie. 

Otóż, szczęśliwiec zagrał zakład, że Liverpool awansuje do finału Ligi Mistrzów kosztem FC Barcelony. Może nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że pierwsze spotkanie “Barca” zwyciężyła 3:0 i w rewanżu miała postawić tylko kropkę nad “i”.

Klient Fortuny postawił 50 tysięcy złotych, że to Liverpool awansuje – takie zdarzenie można było grać po bardzo wysokim kursie 14.00. Jak skończył się mecz? “The Reds” ku zdziwieniu wszystkich pokonali w rewanżu Barcelonę 4:0 meldując się w finale. A nasz “jasnowidz z Fortuny” zainkasował wygraną rzędu 540 tysięcy zł!

Oto kupon, jako dowód zakładu:

Awans Liverpoolu na kuponie
Awans Liverpoolu na kuponie

#3 Wygrana: jak z tysiaka zrobić ponad 700 tysięcy zł?

W marcu 2019 roku klient postanowił oskubać Fortunę na kwotę ponad 700 tysięcy zł i to przy inwestycji rzędu 1000 zł! Jak to się udało?

Gracz postawił dwa takie same kupony złożone z 4 meczów piłki nożnej – po jednym z ligi polskiej, włoskiej, holenderskiej i hiszpańskiej. Najniższy kurs wyniósł 3.65 a najwyższy 12.00 – to pokazuje, że typer grał naprawdę ryzykowne zdarzenia.

Każdy z tak przygotowanych kuponów obstawił po stawce 500 zł. Efekt? 379 tysięcy zł czystego zysku z pojedynczego kuponu po rozstrzygnięciu meczów. Łącznie ponad 700 tysięcy zł!

Szczęśliwy kupon:

Kupon z 4 wygranymi zdarzeniami
Kupon z 4 wygranymi zdarzeniami

#4 Wygrana: 20 zł zamienione w pół miliona

W kwietniu 2018 roku objawił się w Fortunie prawdziwy znawca tenisa ziemnego. Gracz w trakcie trwania meczów na tenisowych kortach z całego świata wytypował kupon złożony z 6 pojedynków za drobne 20 zł. W efekcie uzyskał wygraną o wartości 529 tysięcy zł!

To rekordowa wygrana biorąc pod uwagę, że kupon został postawiony w trybie live. Do tej pory najwyższa wygrana w zakładach “na żywo” wynosiła raptem 45 tysięcy zł…

Decyzję o wytypowaniu tych konkretnych spotkań podjąłem spontanicznie, kierując się przede wszystkim wysokimi kursami, jakie pojawiły się równocześnie na kilka meczów. Nie czuję się ekspertem tenisowym i częściej typuję inne dyscypliny sportu. Wygrana w Fortunie na pewno pomoże mi w realizacji niejednego marzenia – powiedział szczęśliwy typer.

Minimalny kurs typowanego meczu wyniósł 1.69 a maksymalny 12.00.

Sprawdź kupon live dający wygraną ponad pół miliona złotych:

Rekordowy wygrany kupon live
Rekordowy wygrany kupon live

Podsumowanie wygranych w Fortunie

WygranaIlość zdarzeńLiczba kuponówŁączna stawka
🔥 2,5 mln zł10-12 zdarzeń4 kupony70 tysięcy zł
🔥 0.5 mln zł1 zdarzenie1 kupon50 tysięcy zł
🔥 700 tysięcy zł4 zdarzenia2 kupony1000 zł
🔥 529 tysięcy zł6 zdarzeń1 kupon20 zł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.