Fortuna TV – mecze online

Internetowe transmisje live u bukmachera Fortuna zastępują korzystanie z nielegalnych streamów, a niekiedy pozwalają zrezygnować z telewizora. Wszystko za sprawą szerokiej oferty meczów “na żywo” i zupełnie darmowego dostępu.

Mecze online w Fortuna oglądać można na komputerze i telefonie. To idealna alternatywa dla użytkowników, którzy szukają darmowych transmisji live w internecie. W Fortunie oglądać można bez spamu reklamowego i całkowicie legalnie.

Fortuna TV 📺 to jedna z dodatkowych atrakcji bukmachera poza zakładami sportowymi. Co ważne, aby korzystać z transmisji nie trzeba być aktywnym typerem.

Jak oglądać mecze “na żywo” w Fortunie?

Fortuna to bukmacher, a żeby mieć dostęp do transmisji live należy zarejestrować konto na stronie efortuna.pl. Dlatego korzystanie z Fortuna TV zarezerwowane jest dla pełnoletnich użytkowników, którzy założą konto bukmacherskie Fortuna.

Fortuna live
Fortuna live

Rejestracja w Fortunie to konieczność, by oglądać mecze online w Fortuna TV. To wystarczy, ponieważ bukmacher nie wymaga składania depozytu, by zyskać dostęp do transmisji.

Zakładając konto z naszym kodem promocyjnym uzyskasz dostęp nie tylko do meczów online, ale także dodatkowe bonusy na start.

Dzięki modelowi błyskawicznej rejestracji nie trzeba posiadać dowodu osobistego, by założyć konto w Fortuna. Dosłownie wystarczą 2-3 minuty, by uzupełnić formularz o podstawowe dane i stać się użytkownikiem zakładów Fortuna.

Mecze online w Fortuna TV

Każdego dnia oglądać można dziesiątki spotkań z wielu dyscyplin sportowych. Im bardziej obfitujący w wydarzenia sportowe dzień – tym więcej relacji “na żywo”.

Transmisje w Fortunie
Transmisje w Fortunie

Nie ma w Polsce telewizji, która posiadałaby prawa transmisji z tak wielu sportów. W Fortuna TV obejrzeć można mecz ligi hiszpańskiej z udziałem Barcelony i Realu, a w międzyczasie dostępne są streamingi z pola golfowego, boiska do krykieta czy rugby. Słowem, wachlarz sportów możliwych do oglądania “na żywo” jest bardzo szeroki.

Te najpopularniejsze transmisje dotyczą ⚽️ piłki nożnej i takich lig jak hiszpańska, włoska hokeja NHL, turniejów tenisa ziemnego 🎾 Australian Open, Roland Garros i US Open.

Gdzie oglądać mecze live?

Dostęp do transmisji w Fortuna TV uzyskać można za pośrednictwem komputera i mobilnej aplikacji na urządzenia iOS/Android.

Aby przejść do transmisji Fortuny należy wejść w zakładkę “zakłady live”, a następnie znaleźć interesujące nas widowisko. Mecze dostępne online oznaczone są ikoną “play”. Po kliknięciu w ikonę “wideo” spotkanie pojawi się w playerze Fortuny.

Jeśli chodzi o oglądanie w telefonie, to do poprawnego działania transmisji zaleca się Android 4.0 i wyższy lub system iOS. 

W przypadku, gdy transmisja nie działa płynnie – sprawdź swoje połączenie internetowe i szybkość łącza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.