Fortuna rejestracja

Konto w zakładach bukmacherskich można założyć na dwa sposoby – w punkcie stacjonarnym lub online. Zdecydowanie wygodniejszą opcją jest samodzielna rejestracja przez internet, która dodatkowo pozwala odebrać kod promocyjny Fortuna i przysługujące mu bonusy.

Zgodnie z prawem konto u bukmachera, w tym u Fortuny założyć może tylko pełnoletnia osoba. Przy rejestracji wymagane jest podanie danych osobowych, które należy zweryfikować poprzez okazanie skanu dokumentu tożsamości. To czynność stosowana u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

Poniżej wyjaśnimy, co musisz posiadać, by założyć konto w Fortunie oraz krok po kroku wyjaśnimy proces rejestracji.

Rejestracja konta przez internet

Rejestracja w zakładach online Fortuny odbywa się na stronie efortuna.pl lub w mobilnej aplikacji bukmachera. Polega ona na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego, gdzie należy podać dane osobowe, dane konta, kod promocyjny (opcjonalnie) i zaznaczyć wymagane zgody dotyczące m.in. polityki prywatności.

Formularz rejestracyjny Fortuny
Formularz rejestracyjny Fortuny

Aby założyć konto w eFortuna należy:

 • uzupełnić formularz rejestracyjny
 • aktywować konto poprzez link aktywacyjny (otrzymany przez bukmachera)

Ile zajmuje rejestracja online? Wypełnienie formularza to 1-2 minuty, a oczekiwanie na link aktywujący konto to także kwestia chwili. Nam udało się założyć konto w Fortunie w ciągu 3 minut!

Jakie dane musisz podać rejestrując konto?

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Telefon
 • Datę urodzenia
 • PESEL
 • Obywatelstwo
 • Kod pocztowy
 • Adres zamieszkania
 • Państwo
 • Województwo
 • Pseudonim/login
 • Hasło
 • Kod promocyjny

Dodatkowo należy określić skąd będą pochodziły środki finansowe przeznaczone na grę:

Legalność środków na grę
Legalność środków na grę

Administratorem danych będzie FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie, Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, 43-400.

Jak założyć konto eFortuna?

Jeśli przejdziesz z naszego linku rejestracyjnego, to od razu zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, gdzie zostanie wpisany kod promocyjny. Natomiast, gdy znajdujesz się na stronie efortuna.pl kliknij w prawym górnym rogu pole “rejestracja”, co pozwoli przenieść się do formularza rejestracji.

Kluczowe, to uzupełnienie formularza o prawdziwe dane. Pamiętaj, podaj autentyczne dane, bo po rejestracji w ciągu 28 dni musisz zweryfikować konto. 

Po tym jak wypełnisz formularz zaznacz wymagane zgody odnośnie chęci otrzymania bonusu na start, oświadczenia pełnoletności i respektowania regulaminu zakładów bukmacherskich Fortuna. Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przesyłanie oferty przez Fortuna na twój adres e-mail lub telefon.

Uzupełniony formularz wyślij do Fortuny poprzez kliknięcie przycisku zarejestruj. Z twojej strony na razie to tyle – po chwili otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem aktywującym konto. Kliknij otrzymany link i zaloguj się na swoje konto!

Rejestracja w lokalu Fortuny

Bukmacher Fortuna umożliwia rejestrację konta online także w punkcie stacjonarnym. To alternatywa dla graczy, którzy nie mają możliwości skanowania dokumentu tożsamości, by w późniejszym terminie potwierdzić swoją tożsamości. Minusem jest brak możliwości skorzystania z kodu promocyjnego.

Punkty-przyjmowania-zakładów-Fortuna
Punkty przyjmowania zakładów Fortuna

Jeśli chcesz zarejestrować się w lokalu Fortuny, to weź ze sobą dowód osobisty i odwiedź jeden z takich punktów, a następnie poproś obsługę o możliwość założenia konta. Otrzymasz formularz do uzupełnienia, a resztę zrobi pani z obsługi.

Weryfikacja konta

Po rejestracji konta online gracz ma 28 dni na dokończenie tudzież zweryfikowanie danych osobowych poprzez podanie dodatkowych danych takich jak numer konta bankowego i przesłanie skanów (obu stron) dowodu osobistego lub paszportu.

Pozytywna weryfikacja pozwoli na wypłatę środków z konta Fortuny i możliwość pełnego korzystania z oferty bukmachera. Co ważne, tego typu weryfikacja odbywa się tylko raz. 

Aby zweryfikować konto w Fortunie po zalogowaniu się wejdź w zakładkę “ustawienia” – – – > “Twój status konta Fortuna”. Tam podaj rachunek bankowy (na który będziesz otrzymywał wypłaty od bukmachera) i załącz odpowiednie dokumenty – pamiętaj konto zweryfikować pozwala tylko dowód osobisty i paszport, a nie prawo jazdy.

Istotne, aby przesłać do bukmachera czytelne skany tak, by mógł bez przeszkód zweryfikować tożsamość. Odpowiedź o weryfikacji otrzymasz w formie e-mail.

Co ciekawe, na skanie dowodu osobistego możesz zakryć takie dane jak: zdjęcie, nazwisko rodowe, imiona rodziców, podpis, miejsce urodzenia, wzrost, kolor oczu, datę wydania dowodu osobistego oraz organ wydający dokument, zgodnie ze wzorem:

Dowód osobisty
Dowód osobisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.