Fortuna Cash-Out

Postawiłeś zakład, ale chcąc oszczędzić sobie nerwów nie chcesz czekać na rozstrzygnięcia wszystkich spotkań i liczysz na wcześniejszą wypłatę wygranej? Funkcja Fortuna cash-out to idealne narzędzie pozwalające kontrolować kupon po jego postawieniu!

Dzięki opcji cash-out w zakładach bukmacherskich Fortuna możesz wytypować kupon, a następnie wypłacić wygrane, bez konieczności czekania na wyniki wszystkich obstawionych zdarzeń. 

U nas dowiesz się: jak działa cash-out i jak możesz z niego korzystać!

Co to jest Fortuna early cash-out

W tłumaczeniu z języka angielskiego early cash-out oznacza wcześniejszą wypłatę. Wśród graczy pojawiają się również określenia jako zamknięcie zakładu lub odsprzedanie zakładu.

Fortuna cash-out to narzędzie, które pozwala rozliczyć kupon przed rozstrzygnięciem wszystkich typów znajdujących się na nim. Słowem, klient zakładów bukmacherskich nie musi czekać na wyniki wszystkich spotkań, by odebrać wygraną.

Cash-out to duży przywilej i udogodnienie dla graczy. Funkcja ta od kilku lat znajduje się w ofercie Fortuny, a dla typerów stanowi ważny aspekt ich codziennego obstawiania.

O czym należy pamiętać? Cash-out nie może być używany do redukcji strat, ponieważ zgodnie z zapisami ustawy hazardowej wygrana musi być wyższa niż postawiona stawka. A więc? Cash-out można zastosować tylko wtedy, gdy proponowana kwota wypłaty jest wyższa niż postawiona na zakład stawka.

Kiedy możesz odebrać cash-out w Fortunie?

Aby pojawiła się możliwość skorzystania z funkcji cash-out kupon musi spełnić określony warunek. Podstawowy to: żadne ze zdarzeń nie może zostać rozliczone jako przegrane.

Oczywiście z opcji cash-out mogą skorzystać tylko zarejestrowani gracze Fortuny.

Jakie warunki musi spełniać kupon, aby pojawił się cash-out:

  • nie może znajdować się ani jedno przegrane wydarzenie
  • musi znajdować się przynajmniej jedno trafione spotkanie
  • zakład musi być akumulowany przedmeczowy lub akumulowany live
  • wszystkie nierozstrzygnięte wydarzenia muszą znajdować się wciąż w ofercie Fortuny
  • możliwość cash-out oferuje bukmacher Fortuna – to od niego zależy kwota proponowanej wypłaty

Jak odebrać cash-out w Fortunie?

Komunikat o proponowanym early cash-out znaleźć można w zakładce “moje kupony” lub bezpośrednio na podglądzie kuponu.

Podgląd kuponu
Podgląd kuponu

Proponowana kwota early cash-out pojawi się w zielonym polu oznaczonym jako “wypłać”. Niekiedy wraz z boiskowymi wydarzeniami kwota może ulec zmianie, o czym zostaniesz poinformowany w dodatkowym komunikacie.

Proponowana kwota wypłaty
Proponowana kwota wypłaty

Po zatwierdzeniu wypłaty kwota wygranej zostanie dopisana do twojego konta, a twój kupon zmieni status na “wypłacony”.

Wypłacony kupon
Wypłacony kupon

Problemy z cash-out

Poniżej prezentujemy najczęstsze kłopoty, jakie zgłaszają nam gracze zakładów bukmacherskich Fortuna w związku z funkcją cash-out. Jak je rozwiązywać?

#1 problem: Dlaczego nie mogę wypłacić Early Cash-out skoro na kuponie mam trafione zdarzenie, a pozostałe inne nie są przegrane?

Poczekaj – być może Fortuna za chwilę zaproponuje cash-out, bo pamiętaj, że to bukmacher decyduje o wprowadzeniu tej opcji. Inna sprawa – cash-out może być użyty na zdarzeniach, które wciąż są dostępne w ofercie Fortuny.

Ewentualnie kwota wypłaty jest niższa niż stawka zakładu – dlatego cash-out nie może zostać zaproponowany.

#2 problem: Dlaczego Fortuna odrzuciła mój cash-out?

Niekiedy Fortuna oddaje kupon do autoryzacji, co może powodować odrzucenie propozycji cash-out. Najlepiej ponowić próbę za kilka minut.

#3 problem: Jeśli zamknę kupon i otrzymam cash-out, ale później pozostałe typy na moim kuponie wygrają, to zyskam dopłatę?

Po wykorzystaniu cash-out nie ma możliwości powrotu do swojego kuponu, czyli zyskania dodatkowej wygranej po rozliczeniu wszystkich spotkań.

Czy cash-out się opłaca?

👍 Co zyskujesz 👎 Co tracisz
Pewną wygraną – bez czekania na wszystkie wynikiSzansę na wyższą wygraną po rozstrzygnięciu wszystkich meczów
Możliwość kontroli kuponu – reagujesz w trakcie boiskowych wydarzeń
Spokój – oszczędzasz nerwy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.