Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna użyty podczas rejestracji konta daje możliwość zdobycia większego niż normalnie bonusu powitalnego. Tutaj dowiesz się: jaki to kod, jak go odebrać oraz poznasz regulamin promocji. Wyjaśnimy – jak skorzystać z kodu promocyjnego, by sięgnąć po bonusy na start!

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?
Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Trafiłeś na naszą stronę, ponieważ:

 • Rejestrujesz konto w zakładach bukmacherskich Fortuna i uzupełniając formularz trafiłeś na pole “kod promocyjny” i nie wiesz, co wpisać, by skorzystać z oferty?
 • Jesteś patentowanym łowcą promocji i z automatu, kiedy korzystasz z internetowych zakupów lub zakładów sportowych, to w głowie świeci ci lampka: czy jest kod promocyjny, dzięki któremu dostanę więcej?

Bez względu na motywacje – jesteś w dobrym miejscu: tu poznasz kod promocyjny do Fortuny, przysługujące mu bonusy oraz sposoby skorzystania z promocji. Zaczynajmy!

Poznaj kod promocyjny Fortuna 2020

Niecierpliwisz się? Wszedłeś do nas, by odkryć kod, a my gadu, gadu? Ok, przejdźmy do konkretu, a pierwszym z nich jest: co wpisać w polu “kod promocyjny” podczas rejestracji w Fortuna? Śpieszymy z odpowiedzią!

Rejestrując konto w zakładach bukmacherskich Fortuna w polu: kod promocyjny wprowadź: XWIN lub przejdź do formularza z naszej strony – wówczas kod promocyjny Fortuna zostanie wpisany automatycznie.

Odbierz kod promocyjny Fortuna

Kod Promocyjny Fortuna 2020
Kod Promocyjny Fortuna 2020

Najważniejsze fakty o kodzie promocyjnym: XWIN

 • Kod wygasa w dniu 31.12.2020
 • Kod promocyjny można użyć tylko raz – rejestrując konto na stronie efortuna.pl
 • W celu weryfikacji kodu Fortuna nie bierze pod uwagę wielkości liter np. kod można wpisać jako XWIN lub jako xwin, a nawet XwIn
 • Kod promocyjny obowiązuje w zakładach Fortuna online, to oznacza, że można go użyć przez komputer lub telefon
 • Na hasło XWIN w punkcie stacjonarnym Fortuna pani z obsługi nie przyzna ci bonusu 🙂

Jak użyć kod promocyjny?

Pytasz o użycie kodu promocyjnego Fortuna? To naprawdę banalne, bo jego aktywacja lub inaczej użycie, to nic innego jak wpisanie jego hasła – literka po literce: XWIN.

Co ułatwiające sprawę, przechodząc do Fortuny z naszej strony kod promocyjny automatycznie zostanie wprowadzony do formularza rejestracji.

Oczywiście kod promocyjny jest ściśle związany z rejestracją konta w Fortuna. To oznacza, że aby kod zadziałał należy nie tylko wpisać go w pole “kod promocyjny”, ale również z sukcesem przejść proces rejestracji.

Pamiętaj: zakładając konto w Fortuna wpisz kod promocyjny, ale także uzupełnij pozostałe pola w formularzu, tak by udanie ukończyć rejestrację w zakładach Fortuny.

Co zyskujesz odbierając kod?

Umówmy się: poszukujesz Fortuna kod promocyjny nie dla idei uzupełnienia pola o takiej nazwie, ale po to, aby zyskać coś ekstra. W tym przypadku są to trzy bonusy VIP Fortuny:

20 zł bonus bez depozytu – wypłacany po rejestracji

115 zł zakład bez ryzyka – ubezpieczenie pierwszego zakładu

1000 zł bonus 100% od wpłaty – dodatkowe środki na grę

Bonus w Fortunie
Bonus w Fortunie

Nie trzeba być matematycznym bystrzakiem, by szybko wyliczyć, że łącznie można zyskać 1135 zł w bonusie. Hmm…prawie tyle samo, co miesięczna płaca minimalna netto w naszym kraju 😉

Czy rejestracja z kodem się opłaca?

Zobaczmy, ile Fortuna oferuje w standardzie i czy użycie kodu promocyjnego nam się opłaca?

Zwykła rejestracjaKod promocyjny
Bonus bez depozytu 20 złBonus bez depozytu 20 zł
Zakład bez ryzyka 100 złZakład bez ryzyka 115 zł
Bonus od wpłaty 1000 złBonus od wpłaty 1000 zł
Razem: 1120 złRazem: 1135 zł

Generalnie bonus bez depozytu i bonus od wpłaty są identyczne z kodem, jak i bez kodu promocyjnego. Różnica jest w ofercie zakład bez ryzyka – kod promocyjny daje +15 zł.

Werdykt jest następujący: kod promocyjny łącznie pozwala zyskać o 15 zł większy bonus.

Kod promocyjny a bonus powitalny Fortuna

Fortuna kod promocyjny nie jest zamiennikiem bonusu powitalnego, a jego dopełnieniem. Jedno uzupełnia drugie. Korzystając z kodu promocyjnego dajesz sobie szansę odebrania wyższego bonusu na zakłady Fortuna.

Kod promocyjny Fortuna doładowuje bonus powitalny.

Na podobnej zasadzie działają pozostałe kody rabatowe i bonusowe w sklepach internetowych.

Zarejestrujmy się w Fortunie z kodem promocyjnym

1 Jeśli jesteś na stronie efortuna.pl to kliknij pole “rejestracja” lub przejdź z naszego linku tutaj

2 Uzupełnij formularz podając: imię, nazwisko, pseudonim (login), hasło, kod PIN, adres e-mail, telefon, datę urodzenia, PESEL, obywatelstwo, adres zamieszkania, legalność środków pieniężnych i wreszcie…kod promocyjny

3 Na dole formularza zaznacz wymagane zgody, czyli potwierdź pełnoletność

4 Na adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem weryfikacyjnym – kliknij go i zaloguj się pierwszy raz do Fortuny

Poniżej prezentujemy przykładową wiadomość z linkiem aktywacyjnym:

Email z linkiem Fortuna
Email z linkiem Fortuna

5 Przejdź do zakładki ustawienia, a następnie status twojego konta – tam załącz skany/zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu w celu weryfikacji danych osobowych. Dodatkowo podaj również numer rachunku bankowego

6 Jeśli twoje dane będą zgadzać się z tymi, które podałeś w formularzu, to w ciągu kilku minut otrzymasz pozytywną odpowiedź od pracownika Fortuny, że twoje konto zostało zweryfikowane

7 Jeśli konto zostanie zweryfikowane, to również kod promocyjny, a to oznacza możliwość sięgnięcia po bonusowe środki

Czas rejestracji konta w Fortunie szacujemy na około 3-5 minut

Bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym

To creme de la creme kodu promocyjnego, czyli bonusy, które dzięki niemu otrzymasz. Poniżej opisujemy i tłumaczymy każdy z bonusów, byś miał jasność czym się charakteryzują i jak z nich realnie skorzystać.

#1 Bonus bez depozytu 20 zł

To bonus wymagający od ciebie tylko jednego – rejestracji konta w Fortuna. Każdy z nowych klientów tego bukmachera otrzyma ekwiwalent 1400 punktów Fortuna Klub Plus, co daje odpowiednik bonusu 20 zł.

1400 punktów FKP można wymienić w programie lojalnościowym Fortuny na bonusy.

Darmowy bonus w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po rejestracji20 zł jako 1400 punktów FKPBonus można odebrać w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus – to 1400 punktów, które można wymienić na bonifikatę o wartości 20 zł

#2 Zakład bez ryzyka 115 zł

Aby zagrać bez ryzyka pierwszy zakład musisz zrealizować depozyt na iKonto w Fortunie. Dopiero, gdy będziesz miał środki na grę będziesz mógł obstawić kupon bez ryzyka.

Pamiętaj, promocji podlega tylko pierwszy zakład. Jeśli okaże się on przegrany bukmacher zwróci stawkę – zakładając, że maksymalnie może to być 115 zł.

Z promocji należy skorzystać w ciągu 10 dni od rejestracji konta, gdyby ci się nie udało zdążyć to możliwość gry bez ryzyka przepada.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

 1. Po rejestracji konta zaloguj się na konto w Fortuna
 2. Wpłać pieniądze – jeśli chcesz postawić maksymalny zakład bez ryzyka zdeponuj 115 zł
 3. Przed upływem 10 dni do momentu założenia konta – stwórz 1. kupon w zakładach Fortuny i zagraj
 4. Jeśli przegrasz – Fortuna wypłaci na twoje konto zwrot stawki

Otrzymałem zwrot stawki – co dalej?

Regulamin bonusu Fortuny jest o tyle atrakcyjny, że kwota zwrotu stawki nie podlega warunkom obrotu. Innymi słowy – pieniądze są twoje i możesz nimi dowolnie dysponować, czyli stawiać zakłady lub je wypłacić.

Zakład bez ryzyka w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po pierwszej wpłacie115 zł – ubezpieczenie 1. zakładuW ciągu 10 dni od rejestracji nowy gracz ma możliwość postawienia zakładu bez ryzyka – jeśli przegra otrzyma zwrot stawki do 115 zł

#3 Bonus 100% do 1000 zł

Jeśli planujesz grać dłużej w zakładach Fortuny, to moment pierwszej wpłaty jest bardzo istotny. Aby odebrać maksymalny zakład bez ryzyka wystarczy wpłacić 115 zł, ale żeby skorzystać z pełni możliwości bonusu od depozytu należy zdeponować 1000 zł. Wówczas po realizacji obrotu otrzymasz tyle samo w bonusie.

Co zrobić, by dostać 1000 zł od Fortuny?

 1. Po rejestracji konta w Fortuna wpłać 1000 zł
 2. Spełnij warunki obrotu, czyli obróć depozytem x4 korzystając z kuponów złożonych z minimum 3 zdarzeń po kursie minimalnym 1.90
 3. Twój czas na obrót depozytem to 30 dni
 4. Jeśli spełnisz warunki obrotu – otrzymasz od Fortuny bonus 100%, czyli w tym przypadku 1000 zł

Obróć depozytem x4 korzystając z kuponów złożonych z minimum 3 zdarzeń po kursie minimalnym 1.90” – wyjaśniamy

Jak widać, aby odebrać bonus nie wystarczy tylko dokonać wpłaty na konto, ale jeszcze spełnić wymogi regulaminu dotyczące warunków obrotu. Poniżej wyjaśniamy o co w każdym stwierdzeniu chodzi:

Obróć depozytem x4 – zagraj zakłady na łączną kwotę pierwszej wpłaty (w przypadku bonusu Fortuny trzeba łącznie zagrać za czterokrotność depozytu). 

W tym przypadku: 1000 zł (depozyt) * 4 (obrót) = 4000 zł (łączna kwota za jaką trzeba zagrać)

Kupony złożone z minimum 3 zdarzeń – aby stawka kwalifikowała się do obrotu musi zostać użyta w zakładach ako z przynajmniej 3 zdarzeniami. To oznacza, że na kuponie musisz uwzględnić minimum 3 typy

Kurs minimalny 1.90 – kurs łączny kupony kwalifikującego się do obrotu musi wynosić przynajmniej 1.90. Obstawiając po niższym kursie kupon nie spełni warunków obrotu

Bonus 1000 zł w pigułce

Moment przyznaniaWartośćZasady bonusu
Po spełnieniu warunków obrotu depozytemDo 1000 złGracz, który obróci kwotę pierwszej wpłaty 4 razy w zakładach z kursem minimalnym 1.90 przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami – otrzyma bonus 100% od depozytu do 1000 zł

Co jeśli nie wpłacę 1000 zł?

Oczywiście nie każdy z graczy posiada budżet rzędu 1000 zł na grę, by od razu tyle zdeponować u bukmachera. To wcale nie oznacza, że nie można odebrać bonusu 100%.

1000 zł to maksymalna kwota bonusu, ale minimalna to raptem 20 zł….a więc wystarczy mieć w kieszeni już 20 zł, by skorzystać z powitalnej promocji Fortuny. Bonus 100% zostanie przyznany od wpłaty 20 zł, 100 zł, 500 zł itd. Z zastrzeżeniem, że maksymalnie można zyskać 1000 zł.

Dla pozostałych kwot warunki i regulamin bonusu się nie zmienia – analogicznie trzeba obrócić depozyt, co w omawianym wyżej przypadku.

Otrzymałem bonus od wpłaty – co dalej?

“Dalej” zależy tylko od ciebie, ponieważ po obrocie depozytu i otrzymaniu bonusu – pieniądze z bonifikaty są twoje i nie podlegają dalszym obostrzeniom. A więc: możesz dalej grać lub wypłacić pieniądze.

Podsumowujemy kod promocyjny w Fortunie

#1 wniosek: kod promocyjny daje szansę na bonusy o wartości 1135 złotych.

#2 wniosek: bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka to promocje z wyjątkowo przyjaznym i opłacalnym regulaminem dla nowego, początkującego klienta.

#3 wniosek: bonus od depozytu to zdecydowanie twardszy orzech do zgryzienia niż dwa poprzednie bonusy – ale w tego typu promocjach na rynku to standardowe realia obrotu.

#4 wniosek: to wyjątkowa oferta na rynku bukmacherskim, ponieważ kod promocyjny w Fortunie daje aż trzy rodzaje bonusów (bez depozytu, cashback i od depozytu).

Wciąż chętny na kod promocyjny Fortuna? Jeśli tak – odkryj kod i odbierz bonusy dla nowych klientów!

Odbierz kod promocyjny Fortuna